• Konkurs dla uczniów i rodziców

• Uruchom swoją wyobraźnię i pokaż nam, jak skutecznie walczysz ze smogiem. Do wygrania m.in. atrakcyjne nagrody wspomagające walkę ze smogiem i ochronę naszego zdrowia. Weź udział w KONKURSIE PROEKOLIGICZNYM i powiedz stanowcze NIE dla Smogu! Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych i ich rodziców.

• NAGRODA GŁÓWNA

OCZYSZCZACZ POWIETRZA MARKI PHILIPS ORAZ

ZESTAW 53 MATERIAŁÓW PLASTYCZNYCH O WARTOŚCI 500 ZŁ

• 2 MIEJSCE

ZESTAW 53 MATERIAŁÓW PLASTYCZNYCH O WARTOŚCI 500 ZŁ

• 3 MIEJSCE

ZESTAW 36 MATERIAŁÓW PLASTYCZNYCH O WARTOŚCI 300 ZŁ

•                       POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

• Nagrody

• –  Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne oczyszczacz Philips AC2887/10 z naturalną, wieloetapową filtracją

i filtrem NanoProtect HEPA, usuwa do 99,97% zanieczyszczeń powietrza. Automatycznie monitoruje i oczyszcza powietrze, a wskaźniki LED i PM 2,5 na bieżąco informują o zanieczyszczeniu.

–  Zestaw materiałów plastycznych o wartości 500 i 300 zł, które pozwolą rozwijać plastyczny talent ucznia.

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach:

• uczeń klas 1-3 szkoły podstawowej wraz z rodzicami,
          • uczeń klas 4-8 szkoły podstawowej wraz z rodzicami.

• Zasady udziału w konkursie

•

1. Przygotujcie wspólną pracę plastyczną ilustrującą podejmowane przez rodzinę działania na rzecz walki ze smogiem.

• Zatytułujcie pracę „Mówimy NIE dla Smogu!”.
          • Zastanówcie się, jakie działania podejmujecie aby minimalizować zjawisko smogu i chronić się przed nim. Następnie zwizualizujcie to.
          • Każda praca będzie oceniana indywidualnie, gorąco zachęcamy do kreatywności – to ona będzie dla nas najważniejsza.
          • Zapraszamy na stronę główną kampanii „NIE dla Smogu!” www.NIEdlaSMOGU.librus.pl, by dowiedzieć się więcej o smogu lub zainspirować się dotychczas powstałymi materiałami.
          • I co najważniejsze – zachęcamy do wspólnej pracy całej rodziny!

2. Wyślij zdjęcie pracy

• Zdjęcie pracy wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać na adres niedlasmogu@librus.pl z dopiskiem w temacie wiadomości: KONKURS .
          • Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.
          • Każdy uczestnik może przysłać 1 pracę konkursową, czyli jedno zdjęcie. Rozmiar zdjęcia nie może przekroczyć rozmiaru 5 MB.

3. Termin nadsyłania prac upływa 7 stycznia 2019 r. o godz. 23:59.

4. Ogłoszenie wyników nastąpi do 14 stycznia 2019 r.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

• Kampania społeczna "NIE dla Smogu!"
      • niedlasmogu@librus.pl
      • tel. 32 350 85 85 fax. 32 258 12 86
      • Librus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.; al. Korfantego 193, 40-153 Katowice