• Raport z badania

• Ile wiemy o smogu? Przeczytaj raport!

W ramach II edycji kampanii „NIE dla Smogu!” przeprowadziliśmy wśród uczniów, rodziców i nauczycieli badanie ankietowe. Jego celem było sprawdzenie, jak wiele wiemy na temat smogu oraz jaka jest świadomość zagrożeń, które zjawisko smogu za sobą niesie.

W trwającej 7 dni ankiecie udział wzięło blisko 12,5 tysiąca użytkowników Librus, którzy odpowiedzieli na 11 zadanych przez nas pytań. Aż 94% z nich uważa, że smog ma duży lub bardzo duży wpływ na nasze zdrowie, a 98% postrzega go jako problem. Zobaczcie, co jeszcze na temat smogu uważają nauczyciele oraz uczniowie i ich rodzice. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami ankiety.

Zespół kampanii „NIE dla Smogu!”